e-VERUM logo

Новини e-VERUM   


Семінари по Web of Science та інших продуктах Thomson Reuters
Опубліковано: 2016-02-16

Компанія Thomson Reuters та Консорціум e-VERUM з 8 по 16 лютого 2016 р. провели в Києві, Харкові, Одесі та Львові низку навчальних семінарів по Web of Science та інших продуктах Thomson Reuters для науковців, співробітників бібліотек та спвіробітників редакцій наукових журналів. 

Детальніше...

Thomson Reuters та Консорціум e-VERUM оголошують про стратегічне партнерство
Опубліковано: 2015-12-23

Підписана угода про забезпечення учасників Консорціуму e-VERUM з боку Thomson Reuters доступом до Core Collection платформи Web of Science.

Детальніше...

Треті Збори засновників та Виконавчого комітету Консорціуму e-VERUM
Опубліковано: 2015-12-11

Відбулися треті збори засновників та Виконавчого комітету Консорціуму e-VERUM. Прийнято рішення Заснувати окремі нові підприємства ТОВ «ЕВЕРУМ» та Благодійну організацію «Фонд ЕВЕРУМ», на які покласти функції відповідно Оператора Консорціуму e-VERUM та бенефіціара міжнародних грантів для підтримки проекта ТОРНАДО.

Детальніше...

Семінар «Наукометричні бази даних як інструментарій реалізації наукового та науково-технічного потенціалу»
Опубліковано: 2015-12-04

Відбувся семінар «Наукометричні бази даних як інструментарій реалізації наукового та науково-технічного потенціалу в контексті інтеграції до Європейського наукового простору», який проводили Міністерство освіти і науки України та Національна академія наук України спільно з консорціумом e-VERUM за сприяння компанії Thomson Reuters.

На семінарі прозвучали виступи представників МОН, НАН України, фахівців, експертів з питань наукової комунікації та наукометрії, а також представників Thomson Reuters.

Детальніше...

Другі Збори засновників та Виконавчого комітету Консорціуму e-VERUM
Опубліковано: 2015-11-13

Відбулися другі Збори засновників та Виконавчого комітету Консорціуму науково-освітніх установ по забезпеченню електронними інформаційними ресурсами. Вирішено іменувати в подальшому Консорціум e-VERUM. Затверджено зразок Декларації про приєднання до Консорціуму.

Детальніше...

Заснування Консорціуму науково-освітніх установ по забезпеченню електронними інформаційними ресурсами
Опубліковано: 2015-10-21

Відбулися Установчі збори засновників Консорціуму вищих навчальних та науково-дослідних академічних установ по забезпеченню електронними інформаційними ресурсами в складі представників 

  • ГО "ЕЛІБУКР";
  • Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського;
  • Асоціації УРАН;
  • Наукової бібліотеки імені М.Максимовича Київського Національного університету імені Тараса Шевченка.

Головною метою створення Консорціуму є підвищення рівня університетської та академічної науки України на міжнародному та національному рівні за рахунок підвищення продуктивності та ефективності діяльності вчених, збільшення публікацій у провідних наукових виданнях та інтенсифікації міжнародного співробітництва з найбільш відповідними партнерами.

Детальніше...

Сторінка 2 з 2, відображається 6 з 16 записів, починаючи із запису 11 і закінчуючи записом 16

12Наступна >